KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13777524
nr 1377 7524
Skulptur
Moretti. Signerad, daterad 1930-tal, terrakotta. Höjd: 32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:53:14
300 kr
500 kr
600 kr