KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13777524

nr 1377 7524

Skulptur

Moretti. Signerad, daterad 1930-tal, terrakotta. Höjd: 32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 februari 2021
kl 20:53:14